Caterpillar DE88E0 C4.4 PGBT CAT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005992 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE88E0 C4.4 PGBT CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 1416 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1130 mm |
| Height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005992; Length: 2300 mm; Width: 1130 mm; Height: 1520 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,847 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT