Caterpillar 330 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18022 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 330 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3524 kg |
| Volume : | 610 L |
| Transport length : | 4300 mm |
| Transport width : | 1410 mm |
| Transport height : | 2165 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C9,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C9,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Model: 330; Reference number: DPX-18022; Volume: 610 L; Transport length: 4300 mm; Transport width: 1410 mm; Transport height: 2165 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C9, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 59,843 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT