Volvo TAD1642GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18884 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1642GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4950 kg |
| Volume : | 900 L |
| Transport length : | 4900 mm |
| Transport width : | 1700 mm |
| Transport height : | 2600 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1642GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1642GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18884; Volume: 900 L; Transport length: 4900 mm; Transport width: 1700 mm; Transport height: 2600 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TAD1642GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 61,366 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT