Volvo Penta Volvo 550 KVA TAD 1641 GE Super New (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002272 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta Volvo 550 KVA TAD 1641 GE Super New |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 5020 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2550 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0002272; Length: 5020 mm; Width: 1800 mm; Height: 2550 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 60,495 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT