TARET seeding planter 4-rows (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 29711 |
| Make : | TARET |
| Model : | seeding planter 4-rows |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 260 kg |
| Length : | 1,67 m |
| Width : | 3 m |
| Height : | 1 m |
| Power requirement : | 37 kW |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
Taret seeding planter 4-rows - Mounted, 4-row EXPORT: ONLY THE NET AMOUNT NEED TO PAID (with valid EU- VAT number)/ TRANSPORTATION WORLDWIDE POSSIBLE at good conditions. Offer valid while stocks last. |
|
Rzędziany, Poland
TARET seeding planter 4-rows (2026)
€ 1,469 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
TARET seeding planter 4-rows (2026)
Price excl. VAT