PHE125 Hybrid Energy System - - h (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20051 |
| Make : | Phe |
| Model : | PHE125 Hybrid Energy System - - h |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4000 kg |
| Volume : | 300 L |
| Transport length : | 2900 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 1600 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| power output : | 60 hp |
| engine : | Cummins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| power output : | 60 hp |
| engine : | Cummins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 60 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20051; Volume: 300 L; Transport length: 2900 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 1600 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 95,748 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT