Perkins TAMFORD A09I220986 KVA (2015)
2015
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016789 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins TAMFORD A09I220986 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2015 |
| Replaces OEM : | A09I220986 GENERATOR 1900 KVA |
| Net weight : | 12500 kg |
| Length : | 4800 mm |
| Width : | 2100 mm |
| Height : | 2300 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 016789; Replaces OEM: A09I220986 GENERATOR 1900 KVA; Length: 4800 mm; Width: 2100 mm; Height: 2300 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.