Perkins open
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005121 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins open |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 5045 h |
| Net weight : | 800 kg |
| Length : | 2180 mm |
| Width : | 890 mm |
| Height : | 1320 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005121; Machine hours: 5045 h; Length: 2180 mm; Width: 890 mm; Height: 1320 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT