Perkins Nieuwe K-Line Version (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005300 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins Nieuwe K-Line Version |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 1400 kg |
| Length : | 2930 mm |
| Width : | 1160 mm |
| Height : | 1850 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005300; Length: 2930 mm; Width: 1160 mm; Height: 1850 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT