Perkins 50 kVA (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003152 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 50 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2500 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1930 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 63 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 63 hp |
| Engine power : | 63 hp |
|
Comments :
Reference number: 0003152; Length: 2500 mm; Width: 1100 mm; Height: 1930 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,013 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT