Perkins 4006-23TAG2A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10892227 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4006-23TAG2A |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7400 kg |
| Engine model : | 4006-23TAG2A |
|
Comments :
Reference number: DPX-19817; Volume: 1360 L; Transport length: 5808 mm; Transport width: 2150 mm; Transport height: 2530 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4006-23TAG2A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 85,038 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT