Mpm 8
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005912 |
| Make : | Mpm |
| Model : | Mpm 8 |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 5251 h |
| Net weight : | 345 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 870 mm |
| Height : | 1040 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
|
Comments :
Reference number: 0005912; Machine hours: 5251 h; Length: 1700 mm; Width: 870 mm; Height: 1040 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 2 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT