Mitsubishi S8NPTA Marine
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006472 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi S8NPTA Marine |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 181 h |
| Net weight : | 5000 kg |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 659 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 659 hp |
| Engine power : | 659 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006472; Machine hours: 181 h; Length: 4300 mm; Width: 1100 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,543 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT