Man D 2858 MT AvK
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005833 |
| Make : | Man |
| Model : | Man D 2858 MT AvK |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 174 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2500 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1330 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 270 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 270 hp |
| Engine power : | 270 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005833; Machine hours: 174 h; Length: 2500 mm; Width: 1200 mm; Height: 1330 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT