Iveco NEF45TM2A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19791 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF45TM2A |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1315 kg |
| Volume : | 185 L |
| Transport length : | 2808 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF45TM2A,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF45TM2A,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19791; Volume: 185 L; Transport length: 2808 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco NEF45TM2A, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 14,122 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT