Hatz 2M41 (2013)
2013
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006242 |
| Make : | Hatz |
| Model : | Hatz 2M41 |
| Status : | Good |
| Year : | 2013 |
| Net weight : | 600 kg |
| Length : | 1200 mm |
| Width : | 680 mm |
| Height : | 850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 23 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 23 hp |
| Engine power : | 23 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006242; Length: 1200 mm; Width: 680 mm; Height: 850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 2 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT