Cummins C110D5Q - Open -Q-O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18509-Q-O |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C110D5Q - Open -Q-O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1410 kg |
| Volume : | 400 L |
| Transport length : | 3080 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 1650 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 118 hp |
| engine : | Cummins 6BTA5.9-G5,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 118 hp |
| engine : | Cummins 6BTA5.9-G5,Cummins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 118 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18509-Q-O; Volume: 400 L; Transport length: 3080 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 1650 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 6BTA5.9-G5, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 14,166 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT