Cummins 4BTAA3.3-G11 50KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212240 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4BTAA3.3-G11 50KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | 4BTAA3.3-G11 GENERATOR 50KVA |
| Net weight : | 1296 kg |
| Length : | 2500 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212240; Replaces OEM: 4BTAA3.3-G11 GENERATOR 50KVA; Length: 2500 mm; Width: 1100 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.