Atlas Copco QAS100 PDS (3978) (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3978 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS100 PDS (3978) |
| Status : | Used |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 11700 h |
| Weight : | 2000 kg |
| power output : | 107 hp |
| engine : | 80 kW,4 Zyl. Perkins |
| power output : | 107 hp |
| engine : | 80 kW,4 Zyl. Perkins |
| Engine power : | 107 hp |
|
Comments :
Reference number: 3978; Machine hours: 11700 h; Weight: 2000 kg; engine: 80 kW, 4 Zyl. Perkins |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.