Yanmar 35 kVA (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005635 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 35 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 1220 kg |
| Length : | 2350 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1440 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005635; Length: 2350 mm; Width: 1100 mm; Height: 1440 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,717 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT