Volvo TAD1344GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18880 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1344GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4000 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 4320 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 482 hp |
| engine : | Volvo TAD1344GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 482 hp |
| engine : | Volvo TAD1344GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 482 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18880; Volume: 515 L; Transport length: 4320 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2450 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TAD1344GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 46,133 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT