Sdmo R44 C3 (2013)
2013
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006792 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo R44 C3 |
| Status : | Good |
| Year : | 2013 |
| Machine hours : | 3662 h |
| Net weight : | 1310 kg |
| Length : | 2200 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1550 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006792; Machine hours: 3662 h; Length: 2200 mm; Width: 1000 mm; Height: 1550 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT