Perkins 1106C-70TAG4 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20012 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1106C-70TAG4 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2586 kg |
| Volume : | 420 L |
| Transport length : | 3300 mm |
| Transport width : | 1112 mm |
| Transport height : | 1848 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106C-TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106C-TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-20012; Volume: 420 L; Transport length: 3300 mm; Transport width: 1112 mm; Transport height: 1848 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106C-TAG4, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 26,026 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT