Perkins 1106A-70TAG2 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19808 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1106A-70TAG2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1825 kg |
| Volume : | 185 L |
| Transport length : | 3050 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1730 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG2,Perklins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG2,Perklins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19808; Volume: 185 L; Transport length: 3050 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1730 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106A-70TAG2, Perklins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 22,413 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT