Iveco GE 8281 SRI27 00A71 Spa (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005971 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco GE 8281 SRI27 00A71 Spa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2004 |
| Machine hours : | 160 h |
| Net weight : | 3070 kg |
| Length : | 3270 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1950 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 530 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 530 hp |
| Engine power : | 530 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005971; Machine hours: 160 h; Length: 3270 mm; Width: 1400 mm; Height: 1950 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,673 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT