Himoinsa FPT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006791 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa FPT |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 1059 h |
| Net weight : | 1538 kg |
| Length : | 2760 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1730 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006791; Machine hours: 1059 h; Length: 2760 mm; Width: 1120 mm; Height: 1730 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT