FG Wilson P400-3 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16017-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P400-3 - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3161 kg |
| Volume : | 888 L |
| Transport length : | 3800 mm |
| Transport width : | 1131 mm |
| Transport height : | 2156 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2206A-E13TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2206A-E13TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16017-O; Volume: 888 L; Transport length: 3800 mm; Transport width: 1131 mm; Transport height: 2156 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 2206A-E13TAG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 43,957 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT