FG Wilson P2250-1 - -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16034-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P2250-1 - -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 12528 kg |
| Transport length : | 5839 mm |
| Transport width : | 2176 mm |
| Transport height : | 2605 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 2 hp |
| engine : | Perkins 4016-61TRG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 2 hp |
| engine : | Perkins 4016-61TRG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 2 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16034-O; Transport length: 5839 mm; Transport width: 2176 mm; Transport height: 2605 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4016-61TRG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 265,050 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT