Daewoo Dagfs-25
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10278857 |
| Make : | Daewoo |
| Model : | Daewoo Dagfs-25 |
| Status : | New |
| Gross weight : | 710 kg |
| Volume : | 70 L |
| Transport length : | 2000 mm |
| Transport width : | 850 mm |
| Transport height : | 1150 mm |
| Voltage : | 380 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 408 hp |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 408 hp |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 408 hp |
|
Comments :
Volume: 70 L; Transport length: 2000 mm; Transport width: 850 mm; Transport height: 1150 mm; Voltage: 380; Frequency: 50 Hz; certifications: CE |
|
Poland, Polen, Pabianice, łódzkie
€ 7,834 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT