Cummins C55D5EQ Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C55D5EQ - 63427 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C55D5EQ Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1235 kg |
| Transport length : | 2310 mm |
| Transport width : | 1010 mm |
| Transport height : | 1680 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 84 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 84 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 84 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C55D5EQ - 63427; Transport length: 2310 mm; Transport width: 1010 mm; Transport height: 1680 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 12,142 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT