Caterpillar CAT DE400GC - Standby (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18218 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE400GC - Standby |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 2849 kg |
| Volume : | 721 L |
| Transport length : | 394614.002004 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C9.3B,Caterpillar |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C9.3B,Caterpillar |
|
Comments :
Reference number: DPX-18218; Volume: 721 L; Transport length: 394614.002004 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 2; engine: Caterpillar C9.3B, Caterpillar |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 57,449 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT