Atlas Copco QAS 45 KD S5 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS 45 KD S5 - 30017 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 45 KD S5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Gross weight : | 1065 kg |
| Transport length : | 2150 mm |
| Transport width : | 990 mm |
| Transport height : | 1470 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 45 hp |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| power output : | 45 hp |
| engine : | Kubota |
| Engine power : | 45 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS 45 KD S5 - 30017; Transport length: 2150 mm; Transport width: 990 mm; Transport height: 1470 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.