Volvo Penta TD1010GH
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006689 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo Penta TD1010GH |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 248 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2650 mm |
| Width : | 1020 mm |
| Height : | 1780 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006689; Machine hours: 248 h; Length: 2650 mm; Width: 1020 mm; Height: 1780 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,968 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT