Stamford UCI224F1 (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006029 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford UCI224F1 |
| Status : | Needs Repair |
| Year : | 2002 |
| Net weight : | 300 kg |
| Length : | 850 mm |
| Width : | 440 mm |
| Height : | 700 mm |
| Voltage : | 400 |
|
Comments :
Reference number: 0006029; Length: 850 mm; Width: 440 mm; Height: 700 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,262 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT