Stamford UC.I224F2
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006499 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford UC.I224F2 |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 300 kg |
| Length : | 800 mm |
| Width : | 440 mm |
| Height : | 800 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0006499; Length: 800 mm; Width: 440 mm; Height: 800 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT