Perkins 404J-22G (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19906 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 404J-22G |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 650 kg |
| Volume : | 70 L |
| Transport length : | 1750 mm |
| Transport width : | 700 mm |
| Transport height : | 1125 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 239 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19906; Volume: 70 L; Transport length: 1750 mm; Transport width: 700 mm; Transport height: 1125 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 404J-22G, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 8,965 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT