Perkins 1104A-44TG1 - .1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19804.1 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104A-44TG1 - .1 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1232 kg |
| Volume : | 87 L |
| Transport length : | 2408 mm |
| Transport width : | 950 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19804.1; Volume: 87 L; Transport length: 2408 mm; Transport width: 950 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104A-44TG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 11,968 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT