Olympian GEP110 110KVA (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212238 |
| Make : | Olympian |
| Model : | Olympian GEP110 110KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2003 |
| Replaces OEM : | GEP110 GENERATOR 110KVA |
| Net weight : | 2885 kg |
| Length : | 3450 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2650 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212238; Replaces OEM: GEP110 GENERATOR 110KVA; Length: 3450 mm; Width: 1350 mm; Height: 2650 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.