Netovername Paneel 160 Ampere ATS
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005012 |
| Make : | Ats |
| Model : | Netovername Paneel 160 Ampere ATS |
| Status : | New |
| Net weight : | 30 kg |
| Length : | 500 mm |
| Width : | 260 mm |
| Height : | 500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | electro |
| fuel : | electro |
|
Comments :
Reference number: 0005012; Length: 500 mm; Width: 260 mm; Height: 500 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 692 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT