Europower EP2500 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-16 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EP2500 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 37 kg |
| Length : | 580 mm |
| Width : | 420 mm |
| Height : | 440 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 31L |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 31L |
|
Comments :
Reference number: 1056-16; Length: 580 mm; Width: 420 mm; Height: 440 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 1; fuel tank: 31L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.