Detroit Diesel 12V92TA 600KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0315827 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel 12V92TA 600KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 12V92TA GENERATOR 600KVA |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2300 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0315827; Replaces OEM: 12V92TA GENERATOR 600KVA; Length: 3800 mm; Width: 2000 mm; Height: 2300 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.