Daf DK1160MG 160KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0314276 |
| Make : | Daf |
| Model : | Daf DK1160MG 160KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | DK1160MG GENERATOR 160KVA |
| Net weight : | 1760 kg |
| Length : | 2500 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1400 mm |
|
Comments :
Reference number: 0314276; Replaces OEM: DK1160MG GENERATOR 160KVA; Length: 2500 mm; Width: 800 mm; Height: 1400 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.