Cummins KTTA 19 G Mobile on trailer
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004993 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTTA 19 G Mobile on trailer |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 704 h |
| Net weight : | 10000 kg |
| Length : | 8250 mm |
| Width : | 2490 mm |
| Height : | 3600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0004993; Machine hours: 704 h; Length: 8250 mm; Width: 2490 mm; Height: 3600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 32,162 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT