Caterpillar D398 66B 700 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212234 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar D398 66B 700 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | D39866B GENERATOR 700 KVA |
| Net weight : | 9000 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2000 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212234; Replaces OEM: D398 66B GENERATOR 700 KVA; Length: 3700 mm; Width: 1400 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.