Caterpillar CAT XQP310 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18133 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT XQP310 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4784 kg |
| Volume : | 667 L |
| Transport length : | 4085 mm |
| Transport width : | 1514 mm |
| Transport height : | 2277 mm |
| Voltage : | 400 |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 337 hp |
| engine : | Cat C9.3B,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 337 hp |
| engine : | Cat C9.3B,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 337 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18133; Volume: 667 L; Transport length: 4085 mm; Transport width: 1514 mm; Transport height: 2277 mm; Voltage: 400; emission class: Euro 5; engine: Cat C9.3B, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 86,174 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT