Caterpillar C12 (2007)
2007
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005085 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar C12 |
| Status : | Good |
| Year : | 2007 |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 4110 mm |
| Width : | 1950 mm |
| Height : | 1840 mm |
| Voltage : | 480 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005085; Length: 4110 mm; Width: 1950 mm; Height: 1840 mm; Voltage: 480; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,325 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT