Bruno TAD 753 GE (2017)
2017
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006352 |
| Make : | Bruno |
| Model : | Bruno TAD 753 GE |
| Status : | Good |
| Year : | 2017 |
| Machine hours : | 19842 h |
| Net weight : | 2540 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2150 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 203 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 203 hp |
| Engine power : | 203 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006352; Machine hours: 19842 h; Length: 3350 mm; Width: 1200 mm; Height: 2150 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT