Sdmo Penta TD121GG
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006510 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo Penta TD121GG |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 3404 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3030 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006510; Machine hours: 3404 h; Length: 3030 mm; Width: 1350 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,790 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT