Perkins Volvo TAD 734 GE (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004810 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins Volvo TAD 734 GE |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 3060 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2380 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0004810; Length: 3900 mm; Width: 1400 mm; Height: 2380 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 32,641 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT