Olympian GEH250 250KVA (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1111637 |
| Make : | Olympian |
| Model : | Olympian GEH250 250KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2011 |
| Replaces OEM : | GEH250 GENERATOR 250KVA |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 4500 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 1111637; Replaces OEM: GEH250 GENERATOR 250KVA; Length: 4500 mm; Width: 1200 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.